KONST / Litografier / Färglitografi 7437090
nr 743 7090
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi , Peter Dahl (f. 1934), signerad, p. t, motivets mått: 59x42
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:23:01
26/2 23:39:08
27 feb
Peter Dahl (f. 1934)